Zemfira

23 гри ·клубні ігри · остання гра 26 жов 2012
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 жовтня 2012, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 23
Win-rate 34.8% 8/23
Бали 9.00
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мирний 33.3% 4/12
шериф 33.3% 1/3
мафія 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 52.2%
мафія 6 26.1%
шериф 3 13.0%
дон 2 8.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
23 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 3 13.0% 66.7% 2/3
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 4 17.4% 0.0% 0/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 17.4% 25.0% 1/4
7 4 17.4% 25.0% 1/4
8 3 13.0% 33.3% 1/3
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 16.7% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 25.0% 0.0% 0/3
7 3 25.0% 0.0% 0/3
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 2 33.3% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.