Tanya

37 ігор ·клубні ігри · остання гра 28 кві 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 квітня 2018, The Black Cat University.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 37
Win-rate 35.1% 13/37
Бали 15.25
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 44.4% 4/9
мирний 31.8% 7/22
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 59.5%
мафія 9 24.3%
дон 5 13.5%
шериф 1 2.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
37 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.8% 50.0% 2/4
2 7 18.9% 14.3% 1/7
3 4 10.8% 50.0% 2/4
4 2 5.4% 0.0% 0/2
5 2 5.4% 0.0% 0/2
6 3 8.1% 66.7% 2/3
7 4 10.8% 25.0% 1/4
8 3 8.1% 100.0% 3/3
9 4 10.8% 0.0% 0/4
10 4 10.8% 50.0% 2/4
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.5% 100.0% 1/1
2 5 22.7% 0.0% 0/5
3 2 9.1% 100.0% 2/2
4 1 4.5% 0.0% 0/1
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 3 13.6% 33.3% 1/3
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 4 18.2% 0.0% 0/4
10 2 9.1% 50.0% 1/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 22.2% 50.0% 1/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 2 40.0% 50.0% 1/2
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.