voronaam

45 ігор ·клубні ігри · остання гра 7 гру 2013
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 грудня 2013, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 45
Win-rate 37.8% 17/45
Бали 20.79
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 40.0% 12/30
мафія 37.5% 3/8
дон 33.3% 1/3
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 66.7%
мафія 8 17.8%
шериф 4 8.9%
дон 3 6.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
45 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 6 13.3% 66.7% 4/6
2 6 13.3% 33.3% 2/6
3 2 4.4% 0.0% 0/2
4 2 4.4% 100.0% 2/2
5 1 2.2% 0.0% 0/1
6 2 4.4% 0.0% 0/2
7 4 8.9% 25.0% 1/4
8 6 13.3% 50.0% 3/6
9 9 20.0% 55.6% 5/9
10 7 15.6% 0.0% 0/7
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.0% 100.0% 3/3
2 4 13.3% 50.0% 2/4
3 2 6.7% 0.0% 0/2
4 2 6.7% 100.0% 2/2
5 1 3.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 6.7% 0.0% 0/2
8 5 16.7% 40.0% 2/5
9 5 16.7% 60.0% 3/5
10 6 20.0% 0.0% 0/6
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 50.0% 50.0% 1/2
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 3 37.5% 33.3% 1/3
10 1 12.5% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.