Evgenia

197 ігор ·клубні ігри · остання гра 29 лис 2014
Vancouver, BC, Canada
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 листопада 2014, Vancouver Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 197
Win-rate 49.7% 98/197
Бали 107.71 штраф віднято
ПУ · перший убитий 19
Середній ЛХ 0.00 19 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 15/25
дон 52.9% 9/17
мирний 48.3% 57/118
мафія 45.9% 17/37

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 118 59.9%
мафія 37 18.8%
шериф 25 12.7%
дон 17 8.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
89 ігор
Найкращий місяць
грудень 2010 — 55.6% (10/18)
Найбільший штраф
−0.50 · №640

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
197 ігор · частки рахуються від них
1 12 6.1% 41.7% 5/12
2 22 11.2% 59.1% 13/22
3 25 12.7% 52.0% 13/25
4 22 11.2% 59.1% 13/22
5 19 9.6% 36.8% 7/19
6 18 9.1% 61.1% 11/18
7 16 8.1% 43.8% 7/16
8 22 11.2% 36.4% 8/22
9 19 9.6% 52.6% 10/19
10 22 11.2% 50.0% 11/22
118 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 6.8% 12.5% 1/8
2 16 13.6% 56.3% 9/16
3 15 12.7% 53.3% 8/15
4 11 9.3% 54.5% 6/11
5 10 8.5% 30.0% 3/10
6 11 9.3% 72.7% 8/11
7 9 7.6% 33.3% 3/9
8 13 11.0% 38.5% 5/13
9 12 10.2% 75.0% 9/12
10 13 11.0% 38.5% 5/13
25 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 4.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 16.0% 50.0% 2/4
4 2 8.0% 100.0% 2/2
5 3 12.0% 66.7% 2/3
6 1 4.0% 100.0% 1/1
7 3 12.0% 100.0% 3/3
8 4 16.0% 25.0% 1/4
9 2 8.0% 0.0% 0/2
10 5 20.0% 60.0% 3/5
37 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 2.7% 100.0% 1/1
2 4 10.8% 75.0% 3/4
3 3 8.1% 0.0% 0/3
4 8 21.6% 50.0% 4/8
5 3 8.1% 33.3% 1/3
6 3 8.1% 66.7% 2/3
7 3 8.1% 33.3% 1/3
8 4 10.8% 50.0% 2/4
9 5 13.5% 20.0% 1/5
10 3 8.1% 66.7% 2/3
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 11.8% 100.0% 2/2
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 3 17.6% 100.0% 3/3
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 3 17.6% 33.3% 1/3
6 3 17.6% 0.0% 0/3
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.9% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.