Ganelin

95 ігор ·клубні ігри · остання гра 10 тра 2013
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 травня 2013, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 95
Win-rate 38.9% 37/95
Бали 40.79 штраф віднято
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.00 7 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 6/12
дон 50.0% 6/12
мафія 42.9% 6/14
мирний 33.3% 19/57

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 57 60.0%
мафія 14 14.7%
шериф 12 12.6%
дон 12 12.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
64 гри
Найкращий місяць
грудень 2010 — 26.7% (4/15)
Найбільший штраф
−0.50 · №89

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
95 ігор · частки рахуються від них
1 9 9.5% 66.7% 6/9
2 13 13.7% 38.5% 5/13
3 15 15.8% 13.3% 2/15
4 12 12.6% 41.7% 5/12
5 10 10.5% 20.0% 2/10
6 11 11.6% 27.3% 3/11
7 10 10.5% 60.0% 6/10
8 7 7.4% 57.1% 4/7
9 2 2.1% 50.0% 1/2
10 6 6.3% 50.0% 3/6
57 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 12.3% 71.4% 5/7
2 7 12.3% 42.9% 3/7
3 12 21.1% 8.3% 1/12
4 7 12.3% 14.3% 1/7
5 4 7.0% 25.0% 1/4
6 8 14.0% 25.0% 2/8
7 6 10.5% 50.0% 3/6
8 4 7.0% 50.0% 2/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 3.5% 50.0% 1/2
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 3 25.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 4 28.6% 25.0% 1/4
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 21.4% 33.3% 1/3
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 3 25.0% 33.3% 1/3
4 2 16.7% 100.0% 2/2
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.