ICE

49 ігор ·клубні ігри · остання гра 22 тра 2015
New Westminster, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 травня 2015, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 49
Win-rate 55.1% 27/49
Бали 29.79
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.00 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 73.3% 11/15
мирний 50.0% 12/24
шериф 40.0% 2/5
дон 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 49.0%
мафія 15 30.6%
шериф 5 10.2%
дон 5 10.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
49 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 7 14.3% 57.1% 4/7
2 3 6.1% 0.0% 0/3
3 5 10.2% 60.0% 3/5
4 5 10.2% 60.0% 3/5
5 2 4.1% 100.0% 2/2
6 5 10.2% 40.0% 2/5
7 3 6.1% 33.3% 1/3
8 9 18.4% 44.4% 4/9
9 8 16.3% 75.0% 6/8
10 2 4.1% 100.0% 2/2
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 12.5% 33.3% 1/3
2 2 8.3% 0.0% 0/2
3 3 12.5% 33.3% 1/3
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 2 8.3% 100.0% 2/2
6 2 8.3% 0.0% 0/2
7 3 12.5% 33.3% 1/3
8 4 16.7% 75.0% 3/4
9 3 12.5% 100.0% 3/3
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 60.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 20.0% 100.0% 3/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 2 13.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 4 26.7% 50.0% 2/4
10 2 13.3% 100.0% 2/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.