Bacek

71 гра ·клубні ігри · остання гра 21 гру 2012
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 грудня 2012, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 71
Win-rate 42.3% 30/71
Бали 34.41
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.00 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 6/10
мирний 45.2% 19/42
мафія 40.0% 4/10
шериф 11.1% 1/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 42 59.2%
мафія 10 14.1%
дон 10 14.1%
шериф 9 12.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
71 гра
Найкращий місяць
грудень 2010 — 47.1% (8/17)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
71 гра · частки рахуються від них
1 4 5.6% 50.0% 2/4
2 2 2.8% 50.0% 1/2
3 10 14.1% 50.0% 5/10
4 6 8.5% 33.3% 2/6
5 7 9.9% 28.6% 2/7
6 9 12.7% 44.4% 4/9
7 11 15.5% 54.5% 6/11
8 11 15.5% 45.5% 5/11
9 3 4.2% 33.3% 1/3
10 8 11.3% 25.0% 2/8
42 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 6 14.3% 66.7% 4/6
4 2 4.8% 0.0% 0/2
5 2 4.8% 50.0% 1/2
6 7 16.7% 28.6% 2/7
7 9 21.4% 66.7% 6/9
8 9 21.4% 44.4% 4/9
9 2 4.8% 50.0% 1/2
10 5 11.9% 20.0% 1/5
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 0.0% 0/2
4 3 30.0% 66.7% 2/3
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 20.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.