lilya

147 ігор ·клубні ігри · остання гра 5 чер 2015
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 червня 2015, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 147
Win-rate 53.1% 78/147
Бали 83.70
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.00 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 59.1% 13/22
мафія 56.3% 18/32
мирний 50.6% 43/85
шериф 50.0% 4/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 85 57.8%
мафія 32 21.8%
дон 22 15.0%
шериф 8 5.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
147 ігор
Найкращий місяць
грудень 2010 — 66.7% (10/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
147 ігор · частки рахуються від них
1 4 2.7% 75.0% 3/4
2 23 15.6% 43.5% 10/23
3 17 11.6% 52.9% 9/17
4 12 8.2% 58.3% 7/12
5 12 8.2% 33.3% 4/12
6 15 10.2% 53.3% 8/15
7 10 6.8% 50.0% 5/10
8 22 15.0% 59.1% 13/22
9 16 10.9% 56.3% 9/16
10 16 10.9% 62.5% 10/16
85 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 1.2% 100.0% 1/1
2 13 15.3% 30.8% 4/13
3 12 14.1% 58.3% 7/12
4 7 8.2% 71.4% 5/7
5 6 7.1% 33.3% 2/6
6 12 14.1% 58.3% 7/12
7 7 8.2% 42.9% 3/7
8 11 12.9% 54.5% 6/11
9 9 10.6% 55.6% 5/9
10 7 8.2% 42.9% 3/7
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 3 37.5% 33.3% 1/3
10 1 12.5% 100.0% 1/1
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 6.2% 100.0% 2/2
2 6 18.8% 50.0% 3/6
3 3 9.4% 33.3% 1/3
4 3 9.4% 33.3% 1/3
5 3 9.4% 33.3% 1/3
6 1 3.1% 0.0% 0/1
7 2 6.2% 100.0% 2/2
8 5 15.6% 80.0% 4/5
9 3 9.4% 66.7% 2/3
10 4 12.5% 50.0% 2/4
22 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 18.2% 75.0% 3/4
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 1 4.5% 0.0% 0/1
5 2 9.1% 0.0% 0/2
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 5 22.7% 60.0% 3/5
9 1 4.5% 100.0% 1/1
10 4 18.2% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.