Lola

34 гри ·клубні ігри · остання гра 11 гру 2015
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 грудня 2015, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 34
Win-rate 58.8% 20/34
Бали 20.03 штраф віднято
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 4/5
мирний 57.7% 15/26
шериф 50.0% 1/2
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 76.5%
мафія 5 14.7%
шериф 2 5.9%
дон 1 2.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
18 ігор
Найбільший штраф
−0.50 · №897

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 11.8% 75.0% 3/4
3 5 14.7% 40.0% 2/5
4 7 20.6% 71.4% 5/7
5 3 8.8% 33.3% 1/3
6 9 26.5% 66.7% 6/9
7 2 5.9% 50.0% 1/2
8 2 5.9% 0.0% 0/2
9 2 5.9% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 5 19.2% 40.0% 2/5
4 5 19.2% 60.0% 3/5
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 8 30.8% 62.5% 5/8
7 1 3.8% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 3.8% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.