Ejik

58 ігор · остання гра 23 січ 2016
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 січня 2016, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 58 клубні 53 · турнірні 5
Win-rate 56.9% 33/58
Бали 33.73
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.00 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 60.6% 20/33
мафія 60.0% 6/10
шериф 55.6% 5/9
дон 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 56.9%
мафія 10 17.2%
шериф 9 15.5%
дон 6 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2015 1 0 —

Останні турніри

—
5 лет клубу и открытый чемпионат Ванкувера 28 листопада 2015 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
58 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 10 17.2% 40.0% 4/10
2 12 20.7% 58.3% 7/12
3 6 10.3% 66.7% 4/6
4 9 15.5% 44.4% 4/9
5 7 12.1% 71.4% 5/7
6 5 8.6% 100.0% 5/5
7 3 5.2% 66.7% 2/3
8 2 3.4% 0.0% 0/2
9 2 3.4% 0.0% 0/2
10 2 3.4% 100.0% 2/2
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 18.2% 50.0% 3/6
2 8 24.2% 75.0% 6/8
3 4 12.1% 50.0% 2/4
4 6 18.2% 66.7% 4/6
5 3 9.1% 66.7% 2/3
6 2 6.1% 100.0% 2/2
7 2 6.1% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 6.1% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 33.3% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 30.0% 33.3% 1/3
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 2 20.0% 0.0% 0/2
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 50.0% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.