medora

70 ігор ·клубні ігри · остання гра 11 лис 2016
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 листопада 2016, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 70
Win-rate 37.1% 26/70
Бали 30.13
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.00 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 7/14
дон 50.0% 3/6
мирний 32.6% 15/46
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 65.7%
мафія 14 20.0%
дон 6 8.6%
шериф 4 5.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
70 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
70 ігор · частки рахуються від них
1 11 15.7% 27.3% 3/11
2 7 10.0% 14.3% 1/7
3 7 10.0% 14.3% 1/7
4 8 11.4% 50.0% 4/8
5 5 7.1% 20.0% 1/5
6 5 7.1% 20.0% 1/5
7 3 4.3% 66.7% 2/3
8 8 11.4% 25.0% 2/8
9 10 14.3% 70.0% 7/10
10 6 8.6% 66.7% 4/6
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.5% 33.3% 1/3
2 4 8.7% 0.0% 0/4
3 6 13.0% 16.7% 1/6
4 6 13.0% 33.3% 2/6
5 5 10.9% 20.0% 1/5
6 5 10.9% 20.0% 1/5
7 1 2.2% 100.0% 1/1
8 6 13.0% 16.7% 1/6
9 5 10.9% 80.0% 4/5
10 5 10.9% 60.0% 3/5
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 75.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 28.6% 25.0% 1/4
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 4 28.6% 50.0% 2/4
10 1 7.1% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.