milkyway

73 гри · остання гра 20 січ 2017
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 січня 2017, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 73 клубні 68 · турнірні 5
Win-rate 46.6% 34/73
Бали 35.10
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.00 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 5/5
мирний 46.2% 24/52
дон 40.0% 2/5
мафія 27.3% 3/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 52 71.2%
мафія 11 15.1%
шериф 5 6.8%
дон 5 6.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2016 1 0 —

Останні турніри

—
Sunshine Coast 8–9 жовтня 2016 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
73 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
73 гри · частки рахуються від них
1 6 8.2% 66.7% 4/6
2 9 12.3% 55.6% 5/9
3 8 11.0% 37.5% 3/8
4 11 15.1% 36.4% 4/11
5 5 6.8% 40.0% 2/5
6 6 8.2% 33.3% 2/6
7 10 13.7% 30.0% 3/10
8 8 11.0% 62.5% 5/8
9 7 9.6% 57.1% 4/7
10 3 4.1% 66.7% 2/3
52 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 7.7% 75.0% 3/4
2 7 13.5% 71.4% 5/7
3 5 9.6% 40.0% 2/5
4 8 15.4% 25.0% 2/8
5 4 7.7% 25.0% 1/4
6 3 5.8% 33.3% 1/3
7 8 15.4% 37.5% 3/8
8 7 13.5% 57.1% 4/7
9 5 9.6% 40.0% 2/5
10 1 1.9% 100.0% 1/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 2 18.2% 0.0% 0/2
3 2 18.2% 0.0% 0/2
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 1 9.1% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 2 40.0% 0.0% 0/2
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.