Zhanna

37 ігор · остання гра 3 бер 2017
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 березня 2017, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 37 клубні 34 · турнірні 3
Win-rate 70.3% 26/37
Бали 26.87
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
шериф 80.0% 4/5
мирний 66.7% 14/21
мафія 66.7% 6/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 56.8%
мафія 9 24.3%
шериф 5 13.5%
дон 2 5.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 3 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2015 1 0 —

Останні турніри

—
5 лет клубу и открытый чемпионат Ванкувера 28 листопада 2015 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
37 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 2 5.4% 100.0% 2/2
2 4 10.8% 75.0% 3/4
3 9 24.3% 88.9% 8/9
4 3 8.1% 100.0% 3/3
5 2 5.4% 100.0% 2/2
6 5 13.5% 40.0% 2/5
7 4 10.8% 75.0% 3/4
8 3 8.1% 33.3% 1/3
9 1 2.7% 100.0% 1/1
10 4 10.8% 25.0% 1/4
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 3 14.3% 100.0% 3/3
4 3 14.3% 100.0% 3/3
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 3 14.3% 33.3% 1/3
7 3 14.3% 66.7% 2/3
8 1 4.8% 0.0% 0/1
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 3 14.3% 33.3% 1/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 80.0% 75.0% 3/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 2 22.2% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.