Egor

34 гри · остання гра 3 бер 2017
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 березня 2017, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 34 клубні 31 · турнірні 3
Win-rate 44.1% 15/34
Бали 15.54
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мирний 44.4% 8/18
мафія 37.5% 3/8
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 52.9%
мафія 8 23.5%
шериф 4 11.8%
дон 4 11.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 3 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2015 1 0 —

Останні турніри

—
5 лет клубу и открытый чемпионат Ванкувера 28 листопада 2015 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
34 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 3 8.8% 33.3% 1/3
2 7 20.6% 42.9% 3/7
3 8 23.5% 50.0% 4/8
4 5 14.7% 40.0% 2/5
5 4 11.8% 25.0% 1/4
6 2 5.9% 100.0% 2/2
7 1 2.9% 100.0% 1/1
8 2 5.9% 50.0% 1/2
9 2 5.9% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 4 22.2% 25.0% 1/4
3 6 33.3% 66.7% 4/6
4 3 16.7% 33.3% 1/3
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 100.0% 2/2
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 2 50.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.