fenix

37 ігор ·клубні ігри · остання гра 7 гру 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 грудня 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 37
Win-rate 37.8% 14/37
Бали 25.13 з них 10.50 допами Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.60 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
шериф 57.1% 4/7
мафія 33.3% 1/3
мирний 29.2% 7/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 64.9%
шериф 7 18.9%
мафія 3 8.1%
дон 3 8.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
37 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №18671

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.7% 0.0% 0/1
2 6 16.2% 50.0% 3/6
3 6 16.2% 50.0% 3/6
4 5 13.5% 20.0% 1/5
5 4 10.8% 0.0% 0/4
6 3 8.1% 66.7% 2/3
7 4 10.8% 75.0% 3/4
8 4 10.8% 25.0% 1/4
9 2 5.4% 0.0% 0/2
10 2 5.4% 50.0% 1/2
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 5 20.8% 40.0% 2/5
3 3 12.5% 66.7% 2/3
4 3 12.5% 0.0% 0/3
5 3 12.5% 0.0% 0/3
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 3 12.5% 66.7% 2/3
8 4 16.7% 25.0% 1/4
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 2 28.6% 50.0% 1/2
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.