Diesel

131 гра ·клубні ігри · остання гра 16 вер 2016
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 вересня 2016, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 131
Win-rate 51.1% 67/131
Бали 74.38
ПУ · перший убитий 18
Середній ЛХ 0.00 18 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 59.1% 13/22
мирний 51.2% 42/82
дон 50.0% 4/8
шериф 42.1% 8/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 82 62.6%
мафія 22 16.8%
шериф 19 14.5%
дон 8 6.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
131 гра
Найкращий місяць
грудень 2012 — 43.8% (7/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
131 гра · частки рахуються від них
1 17 13.0% 47.1% 8/17
2 10 7.6% 50.0% 5/10
3 7 5.3% 71.4% 5/7
4 9 6.9% 33.3% 3/9
5 26 19.8% 50.0% 13/26
6 9 6.9% 66.7% 6/9
7 16 12.2% 43.8% 7/16
8 11 8.4% 54.5% 6/11
9 16 12.2% 56.3% 9/16
10 10 7.6% 50.0% 5/10
82 гри за мирний · частки рахуються від них
1 12 14.6% 50.0% 6/12
2 6 7.3% 33.3% 2/6
3 6 7.3% 66.7% 4/6
4 4 4.9% 25.0% 1/4
5 15 18.3% 53.3% 8/15
6 6 7.3% 66.7% 4/6
7 9 11.0% 55.6% 5/9
8 9 11.0% 55.6% 5/9
9 9 11.0% 44.4% 4/9
10 6 7.3% 50.0% 3/6
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 15.8% 33.3% 1/3
5 5 26.3% 20.0% 1/5
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 3 15.8% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 15.8% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 6 27.3% 66.7% 4/6
6 1 4.5% 100.0% 1/1
7 2 9.1% 0.0% 0/2
8 2 9.1% 50.0% 1/2
9 3 13.6% 66.7% 2/3
10 3 13.6% 66.7% 2/3
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.