Sonya

57 ігор · остання гра 8 вер 2023
Vancouver, BC, Canada
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 вересня 2023, Pooh and Napster.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 57 клубні 52 · турнірні 5
Win-rate 57.9% 33/57
Бали 37.51 з них 2.70 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.00 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 68.6% 24/35
шериф 50.0% 2/4
мафія 44.4% 4/9
дон 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 61.4%
мафія 9 15.8%
дон 9 15.8%
шериф 4 7.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2015 1 0 —

Останні турніри

—
5 лет клубу и открытый чемпионат Ванкувера 28 листопада 2015 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
57 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №10793

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
57 ігор · частки рахуються від них
1 10 17.5% 70.0% 7/10
2 11 19.3% 63.6% 7/11
3 3 5.3% 33.3% 1/3
4 7 12.3% 57.1% 4/7
5 8 14.0% 50.0% 4/8
6 6 10.5% 50.0% 3/6
7 1 1.8% 0.0% 0/1
8 2 3.5% 50.0% 1/2
9 4 7.0% 100.0% 4/4
10 5 8.8% 40.0% 2/5
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 22.9% 75.0% 6/8
2 7 20.0% 71.4% 5/7
3 2 5.7% 50.0% 1/2
4 5 14.3% 80.0% 4/5
5 5 14.3% 60.0% 3/5
6 3 8.6% 66.7% 2/3
7 1 2.9% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 5.7% 100.0% 2/2
10 2 5.7% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 3 33.3% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 2 22.2% 0.0% 0/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 2 22.2% 0.0% 0/2
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.