Spanish

49 ігор ·клубні ігри · остання гра 21 гру 2019
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 грудня 2019, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 49
Win-rate 55.1% 27/49
Бали 27.20 штраф віднято
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.50 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
дон 66.7% 4/6
мирний 54.8% 17/31
мафія 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 63.3%
мафія 9 18.4%
дон 6 12.2%
шериф 3 6.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
29 ігор
Найбільший штраф
−0.50 · №1706

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 3 6.1% 33.3% 1/3
2 4 8.2% 75.0% 3/4
3 2 4.1% 50.0% 1/2
4 6 12.2% 33.3% 2/6
5 5 10.2% 80.0% 4/5
6 11 22.4% 36.4% 4/11
7 8 16.3% 62.5% 5/8
8 5 10.2% 80.0% 4/5
9 2 4.1% 50.0% 1/2
10 3 6.1% 66.7% 2/3
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 6.5% 100.0% 2/2
3 2 6.5% 50.0% 1/2
4 5 16.1% 20.0% 1/5
5 4 12.9% 75.0% 3/4
6 7 22.6% 28.6% 2/7
7 5 16.1% 60.0% 3/5
8 2 6.5% 100.0% 2/2
9 2 6.5% 50.0% 1/2
10 2 6.5% 100.0% 2/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 2 33.3% 100.0% 2/2
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.