Galina

266 ігор ·клубні ігри · остання гра 29 вер 2017
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 вересня 2017, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 266
Win-rate 50.4% 134/266
Бали 146.21 штраф віднято
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 0.00 11 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.6% 19/33
мафія 53.4% 31/58
мирний 48.0% 73/152
шериф 47.8% 11/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 152 57.1%
мафія 58 21.8%
дон 33 12.4%
шериф 23 8.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
139 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2010 — 62.5% (10/16)
Найбільший штраф
−0.50 · №818

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
266 ігор · частки рахуються від них
1 22 8.3% 45.5% 10/22
2 20 7.5% 55.0% 11/20
3 42 15.8% 50.0% 21/42
4 38 14.3% 60.5% 23/38
5 26 9.8% 50.0% 13/26
6 30 11.3% 40.0% 12/30
7 23 8.6% 60.9% 14/23
8 20 7.5% 40.0% 8/20
9 18 6.8% 50.0% 9/18
10 27 10.2% 48.1% 13/27
152 гри за мирний · частки рахуються від них
1 14 9.2% 50.0% 7/14
2 11 7.2% 54.5% 6/11
3 28 18.4% 50.0% 14/28
4 22 14.5% 68.2% 15/22
5 9 5.9% 44.4% 4/9
6 16 10.5% 37.5% 6/16
7 15 9.9% 53.3% 8/15
8 8 5.3% 25.0% 2/8
9 11 7.2% 36.4% 4/11
10 18 11.8% 38.9% 7/18
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 13.0% 66.7% 2/3
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 2 8.7% 50.0% 1/2
4 2 8.7% 0.0% 0/2
5 3 13.0% 0.0% 0/3
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 2 8.7% 100.0% 2/2
8 4 17.4% 75.0% 3/4
9 2 8.7% 100.0% 2/2
10 2 8.7% 0.0% 0/2
58 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 6.9% 25.0% 1/4
2 3 5.2% 33.3% 1/3
3 6 10.3% 66.7% 4/6
4 11 19.0% 54.5% 6/11
5 10 17.2% 60.0% 6/10
6 9 15.5% 44.4% 4/9
7 3 5.2% 66.7% 2/3
8 6 10.3% 50.0% 3/6
9 2 3.4% 50.0% 1/2
10 4 6.9% 75.0% 3/4
33 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 3.0% 0.0% 0/1
2 4 12.1% 75.0% 3/4
3 6 18.2% 33.3% 2/6
4 3 9.1% 66.7% 2/3
5 4 12.1% 75.0% 3/4
6 4 12.1% 50.0% 2/4
7 3 9.1% 66.7% 2/3
8 2 6.1% 0.0% 0/2
9 3 9.1% 66.7% 2/3
10 3 9.1% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.