Anchovy

79 ігор ·клубні ігри · остання гра 13 жов 2017
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 жовтня 2017, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 79
Win-rate 57.0% 45/79
Бали 47.77
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 78.9% 15/19
мирний 53.7% 22/41
шериф 44.4% 4/9
дон 40.0% 4/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 51.9%
мафія 19 24.1%
дон 10 12.7%
шериф 9 11.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
79 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
79 ігор · частки рахуються від них
1 8 10.1% 50.0% 4/8
2 5 6.3% 40.0% 2/5
3 10 12.7% 60.0% 6/10
4 14 17.7% 57.1% 8/14
5 8 10.1% 50.0% 4/8
6 9 11.4% 55.6% 5/9
7 5 6.3% 60.0% 3/5
8 9 11.4% 55.6% 5/9
9 8 10.1% 87.5% 7/8
10 3 3.8% 33.3% 1/3
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 12.2% 40.0% 2/5
2 3 7.3% 33.3% 1/3
3 2 4.9% 100.0% 2/2
4 8 19.5% 50.0% 4/8
5 4 9.8% 50.0% 2/4
6 6 14.6% 50.0% 3/6
7 3 7.3% 100.0% 3/3
8 4 9.8% 25.0% 1/4
9 5 12.2% 80.0% 4/5
10 1 2.4% 0.0% 0/1
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 44.4% 50.0% 2/4
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 10.5% 100.0% 2/2
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 2 10.5% 100.0% 2/2
4 3 15.8% 100.0% 3/3
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 3 15.8% 66.7% 2/3
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 2 10.5% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 0.0% 0/2
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 2 20.0% 100.0% 2/2
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.