Petrovych

26 ігор ·клубні ігри · остання гра 14 січ 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 січня 2018, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 26
Win-rate 57.7% 15/26
Бали 15.00
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
мирний 68.8% 11/16
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 61.5%
мафія 4 15.4%
шериф 3 11.5%
дон 3 11.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
26 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 6 23.1% 16.7% 1/6
3 4 15.4% 50.0% 2/4
4 3 11.5% 66.7% 2/3
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 19.2% 80.0% 4/5
8 1 3.8% 100.0% 1/1
9 4 15.4% 100.0% 4/4
10 1 3.8% 0.0% 0/1
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 18.8% 33.3% 1/3
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 25.0% 75.0% 3/4
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 2 12.5% 100.0% 2/2
10 1 6.2% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 66.7% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 50.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.