Barmaley

73 гри · остання гра 2 гру 2018
4 турніри ·1× переможець
Seattle, WA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 грудня 2018, Seattle Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 73 клубні 44 · турнірні 29
Win-rate 53.4% 39/73
Бали 43.72 з них 0.05 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.13 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 58.8% 10/17
мирний 54.5% 24/44
шериф 30.0% 3/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 60.3%
мафія 17 23.3%
шериф 10 13.7%
дон 2 2.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Seattle Mafia Challenge

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 29 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 Seattle Mafia Challenge
У середньому топ-8.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 2 0 1 з 12
2017 2 0 —

Останні турніри

1 з 12 перемога
Seattle Mafia Challenge 17 листопада 2018 · AML ігор 5 · перемог 4 · бали 4.58 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
—
VaWaCa-2018 25–27 травня 2018 · AML ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
—
West Coast Express 23 грудня 2017 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
—
VaWaCa 20–21 травня 2017 · AML ігор 8 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
73 гри
Найкращий місяць
травень 2017 — 73.7% (14/19)
Максимум допів за гру
+0.25 · №1258

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
73 гри · частки рахуються від них
1 7 9.6% 71.4% 5/7
2 7 9.6% 28.6% 2/7
3 3 4.1% 66.7% 2/3
4 10 13.7% 60.0% 6/10
5 7 9.6% 57.1% 4/7
6 9 12.3% 55.6% 5/9
7 6 8.2% 66.7% 4/6
8 9 12.3% 44.4% 4/9
9 8 11.0% 37.5% 3/8
10 7 9.6% 57.1% 4/7
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 11.4% 60.0% 3/5
2 2 4.5% 50.0% 1/2
3 3 6.8% 66.7% 2/3
4 5 11.4% 40.0% 2/5
5 5 11.4% 60.0% 3/5
6 5 11.4% 60.0% 3/5
7 4 9.1% 75.0% 3/4
8 3 6.8% 33.3% 1/3
9 6 13.6% 33.3% 2/6
10 6 13.6% 66.7% 4/6
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 3 30.0% 0.0% 0/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 17.6% 100.0% 3/3
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 4 23.5% 50.0% 2/4
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 3 17.6% 33.3% 1/3
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 100.0% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.