Natasha

183 гри · остання гра 29 гру 2017
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 грудня 2017, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 183 клубні 178 · турнірні 5
Win-rate 60.1% 110/183
Бали 114.50 з них 0.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 18
Середній ЛХ 0.18 17 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 70.0% 14/20
мирний 66.1% 74/112
дон 43.8% 7/16
мафія 42.9% 15/35

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 112 61.2%
мафія 35 19.1%
шериф 20 10.9%
дон 16 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2016 1 0 —

Останні турніри

—
Sunshine Coast 8–9 жовтня 2016 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
74 гри
Максимум допів за гру
+0.40 · №1104
Найбільший штраф
−0.50 · №1407
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
183 гри · частки рахуються від них
1 5 2.7% 80.0% 4/5
2 13 7.1% 53.8% 7/13
3 21 11.5% 57.1% 12/21
4 26 14.2% 53.8% 14/26
5 41 22.4% 58.5% 24/41
6 15 8.2% 60.0% 9/15
7 20 10.9% 60.0% 12/20
8 15 8.2% 53.3% 8/15
9 17 9.3% 70.6% 12/17
10 10 5.5% 80.0% 8/10
112 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 2.7% 100.0% 3/3
2 8 7.1% 50.0% 4/8
3 14 12.5% 57.1% 8/14
4 13 11.6% 69.2% 9/13
5 25 22.3% 56.0% 14/25
6 11 9.8% 63.6% 7/11
7 10 8.9% 60.0% 6/10
8 9 8.0% 77.8% 7/9
9 12 10.7% 75.0% 9/12
10 7 6.2% 100.0% 7/7
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 15.0% 66.7% 2/3
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 7 35.0% 57.1% 4/7
5 5 25.0% 80.0% 4/5
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 5.0% 100.0% 1/1
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 5.7% 50.0% 1/2
3 6 17.1% 50.0% 3/6
4 6 17.1% 16.7% 1/6
5 6 17.1% 50.0% 3/6
6 2 5.7% 50.0% 1/2
7 7 20.0% 57.1% 4/7
8 2 5.7% 0.0% 0/2
9 2 5.7% 50.0% 1/2
10 2 5.7% 50.0% 1/2
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 5 31.2% 60.0% 3/5
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 1 6.2% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.