snake

325 ігор · остання гра 6 кві 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 квітня 2018, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 325 клубні 322 · турнірні 3
Win-rate 48.0% 156/325
Бали 170.51 штраф віднято
ПУ · перший убитий 29
Середній ЛХ 0.03 29 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 53.1% 17/32
мирний 50.3% 95/189
дон 47.6% 20/42
мафія 38.7% 24/62

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 189 58.2%
мафія 62 19.1%
дон 42 12.9%
шериф 32 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 3 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2015 1 0 —

Останні турніри

—
5 лет клубу и открытый чемпионат Ванкувера 28 листопада 2015 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
189 ігор
Найкращий місяць
листопад 2012 — 76.5% (13/17)
Найбільший штраф
−0.50 · №818

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
325 ігор · частки рахуються від них
1 32 9.8% 46.9% 15/32
2 34 10.5% 58.8% 20/34
3 40 12.3% 32.5% 13/40
4 42 12.9% 47.6% 20/42
5 36 11.1% 50.0% 18/36
6 30 9.2% 56.7% 17/30
7 36 11.1% 41.7% 15/36
8 36 11.1% 58.3% 21/36
9 23 7.1% 47.8% 11/23
10 16 4.9% 37.5% 6/16
189 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 24 12.7% 45.8% 11/24
2 24 12.7% 62.5% 15/24
3 26 13.8% 38.5% 10/26
4 27 14.3% 44.4% 12/27
5 17 9.0% 64.7% 11/17
6 14 7.4% 64.3% 9/14
7 21 11.1% 38.1% 8/21
8 17 9.0% 58.8% 10/17
9 11 5.8% 45.5% 5/11
10 8 4.2% 50.0% 4/8
32 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 3.1% 100.0% 1/1
2 3 9.4% 66.7% 2/3
3 1 3.1% 0.0% 0/1
4 5 15.6% 80.0% 4/5
5 2 6.2% 100.0% 2/2
6 4 12.5% 25.0% 1/4
7 3 9.4% 33.3% 1/3
8 7 21.9% 42.9% 3/7
9 5 15.6% 60.0% 3/5
10 1 3.1% 0.0% 0/1
62 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 8.1% 40.0% 2/5
2 4 6.5% 75.0% 3/4
3 10 16.1% 20.0% 2/10
4 4 6.5% 0.0% 0/4
5 10 16.1% 30.0% 3/10
6 6 9.7% 50.0% 3/6
7 10 16.1% 50.0% 5/10
8 5 8.1% 60.0% 3/5
9 3 4.8% 66.7% 2/3
10 5 8.1% 20.0% 1/5
42 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 4.8% 50.0% 1/2
2 3 7.1% 0.0% 0/3
3 3 7.1% 33.3% 1/3
4 6 14.3% 66.7% 4/6
5 7 16.7% 28.6% 2/7
6 6 14.3% 66.7% 4/6
7 2 4.8% 50.0% 1/2
8 7 16.7% 71.4% 5/7
9 4 9.5% 25.0% 1/4
10 2 4.8% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.