Vladimir

197 ігор ·клубні ігри · остання гра 6 кві 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 квітня 2018, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 197
Win-rate 57.4% 113/197
Бали 124.35 штраф віднято
ПУ · перший убитий 23
Середній ЛХ 0.00 22 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 69.0% 29/42
мирний 56.1% 64/114
шериф 50.0% 12/24
дон 47.1% 8/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 114 57.9%
мафія 42 21.3%
шериф 24 12.2%
дон 17 8.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
86 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2010 — 68.8% (11/16)
Найбільший штраф
−0.50 · №362

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
197 ігор · частки рахуються від них
1 4 2.0% 75.0% 3/4
2 19 9.6% 63.2% 12/19
3 15 7.6% 33.3% 5/15
4 23 11.7% 43.5% 10/23
5 26 13.2% 76.9% 20/26
6 25 12.7% 68.0% 17/25
7 19 9.6% 57.9% 11/19
8 14 7.1% 35.7% 5/14
9 22 11.2% 45.5% 10/22
10 30 15.2% 66.7% 20/30
114 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 1.8% 50.0% 1/2
2 12 10.5% 50.0% 6/12
3 10 8.8% 30.0% 3/10
4 12 10.5% 41.7% 5/12
5 14 12.3% 71.4% 10/14
6 17 14.9% 58.8% 10/17
7 10 8.8% 80.0% 8/10
8 10 8.8% 40.0% 4/10
9 9 7.9% 66.7% 6/9
10 18 15.8% 61.1% 11/18
24 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 2 8.3% 0.0% 0/2
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 2 8.3% 100.0% 2/2
6 3 12.5% 100.0% 3/3
7 3 12.5% 0.0% 0/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 16.7% 25.0% 1/4
10 5 20.8% 60.0% 3/5
42 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 2.4% 100.0% 1/1
2 4 9.5% 100.0% 4/4
3 1 2.4% 100.0% 1/1
4 6 14.3% 66.7% 4/6
5 7 16.7% 85.7% 6/7
6 4 9.5% 100.0% 4/4
7 5 11.9% 40.0% 2/5
8 4 9.5% 25.0% 1/4
9 5 11.9% 40.0% 2/5
10 5 11.9% 80.0% 4/5
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 3 17.6% 0.0% 0/3
5 3 17.6% 66.7% 2/3
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 23.5% 25.0% 1/4
10 2 11.8% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.