Stalker

215 ігор · остання гра 15 тра 2022
Bellevue, WA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 травня 2022, Cascadia Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 215 клубні 125 · турнірні 90
Win-rate 49.3% 106/215
Бали 115.83 з них 1.45 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 23
Середній ЛХ 1.17 23 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.7% 15/26
мирний 49.6% 62/125
шериф 45.8% 11/24
мафія 45.0% 18/40

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 125 58.1%
мафія 40 18.6%
дон 26 12.1%
шериф 24 11.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 90 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 13 Играем на корову
У середньому топ-66.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 18 з 20
2021 1 0 17 з 25
2020 6 0 10 з 24
2019 4 0 6 з 13
2018 1 0 25 з 35

Останні турніри

18 з 20 топ-90.0%
Cascadia Cup 2022 13–15 травня 2022 · AML · Сієтл ігор 10 · перемог 4 · бали 4.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
17 з 25 топ-68.0%
GoodGames Birthday Tournament 2021 20–21 лютого 2021 · AML ігор 11 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
12 з 14 топ-85.7%
November GGs 7–8 листопада 2020 · AML · Сієтл ігор 5 · перемог 1 · бали 1.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
10 з 23 топ-43.5%
October GG 17–18 жовтня 2020 · AML · Сієтл ігор 7 · перемог 3 · бали 3.40 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
215 ігор
Найкращий місяць
травень 2019 — 72.4% (21/29)
Максимум допів за гру
+0.30 · №3670

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
215 ігор · частки рахуються від них
1 12 5.6% 33.3% 4/12
2 23 10.7% 47.8% 11/23
3 28 13.0% 53.6% 15/28
4 23 10.7% 47.8% 11/23
5 20 9.3% 65.0% 13/20
6 23 10.7% 43.5% 10/23
7 22 10.2% 59.1% 13/22
8 23 10.7% 43.5% 10/23
9 19 8.8% 47.4% 9/19
10 22 10.2% 45.5% 10/22
125 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 6.4% 50.0% 4/8
2 14 11.2% 35.7% 5/14
3 16 12.8% 56.3% 9/16
4 12 9.6% 41.7% 5/12
5 13 10.4% 76.9% 10/13
6 13 10.4% 53.8% 7/13
7 13 10.4% 38.5% 5/13
8 12 9.6% 50.0% 6/12
9 11 8.8% 45.5% 5/11
10 13 10.4% 46.2% 6/13
24 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 8.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 4.2% 0.0% 0/1
5 2 8.3% 50.0% 1/2
6 5 20.8% 40.0% 2/5
7 3 12.5% 66.7% 2/3
8 3 12.5% 33.3% 1/3
9 4 16.7% 50.0% 2/4
10 4 16.7% 50.0% 2/4
40 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 10.0% 0.0% 0/4
2 2 5.0% 100.0% 2/2
3 8 20.0% 50.0% 4/8
4 7 17.5% 42.9% 3/7
5 3 7.5% 33.3% 1/3
6 3 7.5% 33.3% 1/3
7 3 7.5% 100.0% 3/3
8 5 12.5% 40.0% 2/5
9 1 2.5% 0.0% 0/1
10 4 10.0% 50.0% 2/4
26 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 19.2% 60.0% 3/5
3 4 15.4% 50.0% 2/4
4 3 11.5% 100.0% 3/3
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 2 7.7% 0.0% 0/2
7 3 11.5% 100.0% 3/3
8 3 11.5% 33.3% 1/3
9 3 11.5% 66.7% 2/3
10 1 3.8% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.