maria

88 ігор · остання гра 9 чер 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 червня 2018, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 88 клубні 78 · турнірні 10
Win-rate 47.7% 42/88
Бали 44.48
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.11 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 56.6% 30/53
мафія 42.9% 9/21
шериф 37.5% 3/8
дон 0.0% 0/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 53 60.2%
мафія 21 23.9%
шериф 8 9.1%
дон 6 6.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2016 1 0 —
2015 1 0 —

Останні турніри

—
Sunshine Coast 8–9 жовтня 2016 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
—
5 лет клубу и открытый чемпионат Ванкувера 28 листопада 2015 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
88 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2016 — 50.0% (8/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
88 ігор · частки рахуються від них
1 12 13.6% 58.3% 7/12
2 11 12.5% 45.5% 5/11
3 10 11.4% 40.0% 4/10
4 10 11.4% 50.0% 5/10
5 6 6.8% 0.0% 0/6
6 17 19.3% 52.9% 9/17
7 2 2.3% 100.0% 2/2
8 9 10.2% 55.6% 5/9
9 8 9.1% 37.5% 3/8
10 3 3.4% 66.7% 2/3
53 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 15.1% 62.5% 5/8
2 6 11.3% 50.0% 3/6
3 5 9.4% 40.0% 2/5
4 6 11.3% 66.7% 4/6
5 3 5.7% 0.0% 0/3
6 13 24.5% 53.8% 7/13
7 1 1.9% 100.0% 1/1
8 6 11.3% 66.7% 4/6
9 4 7.5% 75.0% 3/4
10 1 1.9% 100.0% 1/1
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.5% 50.0% 1/2
2 3 14.3% 33.3% 1/3
3 5 23.8% 40.0% 2/5
4 2 9.5% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 19.0% 50.0% 2/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 9.5% 50.0% 1/2
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 2 9.5% 50.0% 1/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 0.0% 0/2
5 2 33.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.