Russian

20 ігор ·клубні ігри · остання гра 20 лип 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 липня 2018, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 20
Win-rate 45.0% 9/20
Бали 9.58 з них 0.25 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 53.8% 7/13
шериф 50.0% 1/2
дон 33.3% 1/3
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 65.0%
дон 3 15.0%
шериф 2 10.0%
мафія 2 10.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · №2042

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 2 10.0% 50.0% 1/2
2 4 20.0% 75.0% 3/4
3 4 20.0% 25.0% 1/4
4 3 15.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.0% 100.0% 1/1
7 2 10.0% 0.0% 0/2
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 2 10.0% 50.0% 1/2
10 1 5.0% 0.0% 0/1
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 4 30.8% 75.0% 3/4
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.