Rinat

36 ігор · остання гра 4 чер 2022
Sunnyvale, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 червня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 36 клубні 28 · турнірні 8
Win-rate 52.8% 19/36
Бали 19.65 з них 0.25 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
шериф 60.0% 3/5
дон 50.0% 3/6
мирний 47.6% 10/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 58.3%
дон 6 16.7%
шериф 5 13.9%
мафія 4 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 1 0 —

Останні турніри

—
VaWaCa 20–21 травня 2017 · AML ігор 8 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
36 ігор
Найкращий місяць
травень 2017 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.25 · №7047

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 4 11.1% 75.0% 3/4
2 3 8.3% 66.7% 2/3
3 4 11.1% 75.0% 3/4
4 2 5.6% 0.0% 0/2
5 2 5.6% 50.0% 1/2
6 3 8.3% 0.0% 0/3
7 3 8.3% 66.7% 2/3
8 8 22.2% 25.0% 2/8
9 4 11.1% 75.0% 3/4
10 3 8.3% 100.0% 3/3
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 14.3% 66.7% 2/3
2 3 14.3% 66.7% 2/3
3 3 14.3% 66.7% 2/3
4 1 4.8% 0.0% 0/1
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 2 9.5% 0.0% 0/2
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 3 14.3% 33.3% 1/3
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 2 40.0% 0.0% 0/2
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 33.3% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.