Skeptic

170 ігор · остання гра 25 тра 2022
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 травня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 170 клубні 114 · турнірні 56
Win-rate 48.8% 83/170
Бали 88.96 з них 0.78 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 1.31 16 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.7% 17/28
мирний 47.7% 52/109
дон 46.7% 7/15
шериф 38.9% 7/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 109 64.1%
мафія 28 16.5%
шериф 18 10.6%
дон 15 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 56 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 20 Alcatraz Cup Qualifications 1
У середньому топ-56.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 31 з 46
2019 2 0 15 з 30
2018 3 0 8 з 20

Останні турніри

31 з 46 топ-67.4%
AML Launch 22–23 лютого 2020 · AML · Ванкувер ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
15 з 30 топ-50.0%
West Coast Express 2019 16–17 лютого 2019 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 6 · бали 6.60 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ —
26 з 31 топ-83.9%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 4 · перемог 1 · бали 1.70 · допи — · штраф — · ПУ 1
14 з 35 топ-40.0%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 13 · перемог 6 · бали 7.21 · допи +−0.33 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
110 ігор
Найкращий місяць
вересень 2018 — 47.4% (9/19)
Максимум допів за гру
+0.30 · Alcatraz Cup Qualifications 2
Найбільший штраф
−0.50 · №3161

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
170 ігор · частки рахуються від них
1 17 10.0% 47.1% 8/17
2 15 8.8% 40.0% 6/15
3 21 12.4% 52.4% 11/21
4 19 11.2% 57.9% 11/19
5 14 8.2% 50.0% 7/14
6 15 8.8% 53.3% 8/15
7 12 7.1% 58.3% 7/12
8 19 11.2% 52.6% 10/19
9 18 10.6% 38.9% 7/18
10 20 11.8% 40.0% 8/20
109 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 8.3% 55.6% 5/9
2 12 11.0% 41.7% 5/12
3 15 13.8% 73.3% 11/15
4 13 11.9% 46.2% 6/13
5 11 10.1% 54.5% 6/11
6 9 8.3% 44.4% 4/9
7 6 5.5% 50.0% 3/6
8 10 9.2% 60.0% 6/10
9 10 9.2% 20.0% 2/10
10 14 12.8% 28.6% 4/14
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 16.7% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 11.1% 0.0% 0/2
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 27.8% 60.0% 3/5
10 4 22.2% 50.0% 2/4
28 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.6% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 14.3% 0.0% 0/4
4 5 17.9% 100.0% 5/5
5 3 10.7% 33.3% 1/3
6 1 3.6% 100.0% 1/1
7 3 10.7% 100.0% 3/3
8 6 21.4% 50.0% 3/6
9 3 10.7% 66.7% 2/3
10 2 7.1% 100.0% 2/2
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 26.7% 50.0% 2/4
2 3 20.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 20.0% 66.7% 2/3
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 3 20.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.