Muscle

164 гри ·клубні ігри · остання гра 16 гру 2018
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 грудня 2018, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 164
Win-rate 46.3% 76/164
Бали 82.03 штраф віднято
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 0.90 10 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 53.3% 16/30
мирний 45.4% 44/97
дон 44.4% 8/18
шериф 42.1% 8/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 97 59.1%
мафія 30 18.3%
шериф 19 11.6%
дон 18 11.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
122 гри
Найкращий місяць
листопад 2018 — 57.1% (12/21)
Найбільший штраф
−0.50 · №3092

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
164 гри · частки рахуються від них
1 34 20.7% 29.4% 10/34
2 15 9.1% 46.7% 7/15
3 25 15.2% 44.0% 11/25
4 11 6.7% 27.3% 3/11
5 16 9.8% 75.0% 12/16
6 13 7.9% 53.8% 7/13
7 8 4.9% 62.5% 5/8
8 15 9.1% 33.3% 5/15
9 18 11.0% 55.6% 10/18
10 9 5.5% 66.7% 6/9
97 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 20 20.6% 25.0% 5/20
2 9 9.3% 55.6% 5/9
3 18 18.6% 44.4% 8/18
4 5 5.2% 20.0% 1/5
5 12 12.4% 75.0% 9/12
6 8 8.2% 62.5% 5/8
7 4 4.1% 75.0% 3/4
8 8 8.2% 0.0% 0/8
9 8 8.2% 50.0% 4/8
10 5 5.2% 80.0% 4/5
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 26.3% 60.0% 3/5
2 4 21.1% 25.0% 1/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 3 15.8% 66.7% 2/3
6 3 15.8% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 15.8% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
30 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 23.3% 28.6% 2/7
2 1 3.3% 100.0% 1/1
3 5 16.7% 20.0% 1/5
4 3 10.0% 66.7% 2/3
5 1 3.3% 100.0% 1/1
6 2 6.7% 50.0% 1/2
7 1 3.3% 0.0% 0/1
8 3 10.0% 66.7% 2/3
9 5 16.7% 80.0% 4/5
10 2 6.7% 100.0% 2/2
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 11.1% 0.0% 0/2
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 2 11.1% 100.0% 2/2
4 2 11.1% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 16.7% 66.7% 2/3
8 4 22.2% 75.0% 3/4
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 2 11.1% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.