Стрелок

268 ігор · остання гра 18 січ 2022
Seattle, WA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 січня 2022, Underground Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 268 клубні 144 · турнірні 124
Win-rate 50.7% 136/268
Бали 150.89 з них 1.45 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 35
Середній ЛХ 1.06 35 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 64.5% 20/31
мафія 63.2% 24/38
шериф 51.9% 14/27
мирний 45.3% 78/172

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 172 64.2%
мафія 38 14.2%
дон 31 11.6%
шериф 27 10.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце January GGs · Seattle Mafia January Challenge

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 124 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 12 January GGs
У середньому топ-53.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 2 з 12
2020 4 0 6 з 14
2019 4 0 2 з 12
2018 2 0 19 з 35
2017 3 0 11 з 12

Останні турніри

12 з 25 топ-48.0%
GoodGames Birthday Tournament 2021 20–21 лютого 2021 · AML ігор 11 · перемог 5 · бали 5.90 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 3
2 з 12 топ-16.7%
January GGs 2 січня 2021 · AML · Сієтл ігор 6 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
6 з 14 топ-42.9%
November GGs 7–8 листопада 2020 · AML · Сієтл ігор 7 · перемог 4 · бали 4.65 · допи +0.15 · штраф — · ПУ —
14 з 23 топ-60.9%
October GG 17–18 жовтня 2020 · AML · Сієтл ігор 5 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
268 ігор
Найкращий місяць
травень 2019 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · GoodGames Birthday Tournament 2021
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
268 ігор · частки рахуються від них
1 26 9.7% 57.7% 15/26
2 29 10.8% 51.7% 15/29
3 20 7.5% 65.0% 13/20
4 38 14.2% 39.5% 15/38
5 23 8.6% 56.5% 13/23
6 23 8.6% 34.8% 8/23
7 34 12.7% 44.1% 15/34
8 24 9.0% 70.8% 17/24
9 28 10.4% 50.0% 14/28
10 23 8.6% 47.8% 11/23
172 гри за мирний · частки рахуються від них
1 15 8.7% 46.7% 7/15
2 17 9.9% 35.3% 6/17
3 10 5.8% 60.0% 6/10
4 28 16.3% 32.1% 9/28
5 16 9.3% 43.8% 7/16
6 17 9.9% 35.3% 6/17
7 19 11.0% 42.1% 8/19
8 13 7.6% 76.9% 10/13
9 22 12.8% 59.1% 13/22
10 15 8.7% 40.0% 6/15
27 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 11.1% 66.7% 2/3
2 2 7.4% 100.0% 2/2
3 4 14.8% 50.0% 2/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 3.7% 100.0% 1/1
6 3 11.1% 33.3% 1/3
7 4 14.8% 50.0% 2/4
8 2 7.4% 50.0% 1/2
9 3 11.1% 0.0% 0/3
10 5 18.5% 60.0% 3/5
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 18.4% 85.7% 6/7
2 2 5.3% 50.0% 1/2
3 4 10.5% 100.0% 4/4
4 6 15.8% 66.7% 4/6
5 1 2.6% 100.0% 1/1
6 3 7.9% 33.3% 1/3
7 7 18.4% 42.9% 3/7
8 5 13.2% 60.0% 3/5
9 2 5.3% 50.0% 1/2
10 1 2.6% 0.0% 0/1
31 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 3.2% 0.0% 0/1
2 8 25.8% 75.0% 6/8
3 2 6.5% 50.0% 1/2
4 4 12.9% 50.0% 2/4
5 5 16.1% 80.0% 4/5
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 12.9% 50.0% 2/4
8 4 12.9% 75.0% 3/4
9 1 3.2% 0.0% 0/1
10 2 6.5% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.