BigGun

82 гри · остання гра 1 гру 2019
Seattle, WA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 грудня 2019, Seattle Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 82 клубні 48 · турнірні 34
Win-rate 43.9% 36/82
Бали 39.60 з них −0.05 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.00 8 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 50.0% 22/44
шериф 40.0% 4/10
дон 40.0% 2/5
мафія 34.8% 8/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 53.7%
мафія 23 28.0%
шериф 10 12.2%
дон 5 6.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 13 Играем на корову
У середньому топ-69.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 3 0 12 з 13
2017 2 0 —

Останні турніри

12 з 13 топ-92.3%
Играем на корову 29 червня 2019 · AML ігор 2 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
14 з 30 топ-46.7%
West Coast Express 2019 16–17 лютого 2019 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 6 · бали 6.70 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 1
—
Mini-Tournaments 2019 · 02.02.2019 2 лютого 2019 · AML · Mini-Tournaments 2019, етап 2 ігор 5 · перемог 1 · бали 1.02 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 1
—
West Coast Express 23 грудня 2017 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
78 ігор
Найкращий місяць
травень 2017 — 61.1% (11/18)
Максимум допів за гру
+0.30 · №4075
Найбільший штраф
−0.50 · №4599

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 8 9.8% 25.0% 2/8
2 8 9.8% 62.5% 5/8
3 7 8.5% 28.6% 2/7
4 6 7.3% 50.0% 3/6
5 9 11.0% 22.2% 2/9
6 7 8.5% 28.6% 2/7
7 11 13.4% 45.5% 5/11
8 8 9.8% 75.0% 6/8
9 12 14.6% 58.3% 7/12
10 6 7.3% 33.3% 2/6
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 9.1% 25.0% 1/4
2 4 9.1% 75.0% 3/4
3 3 6.8% 66.7% 2/3
4 1 2.3% 0.0% 0/1
5 5 11.4% 20.0% 1/5
6 5 11.4% 40.0% 2/5
7 5 11.4% 40.0% 2/5
8 7 15.9% 85.7% 6/7
9 7 15.9% 57.1% 4/7
10 3 6.8% 33.3% 1/3
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 30.0% 66.7% 2/3
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 2 20.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 0.0% 0/1
23 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 13.0% 33.3% 1/3
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 4 17.4% 0.0% 0/4
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 3 13.0% 33.3% 1/3
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 1 4.3% 0.0% 0/1
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 1 4.3% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.