Sini4ka

191 гра · остання гра 21 вер 2025
10 турнірів ·1× переможець
Mountain View, CA, USA · домашній клуб — Incognito Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 вересня 2025, Birthday Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 191 клубні 104 · турнірні 87
Win-rate 44.5% 85/191
Бали 98.20 з них 10.71 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 0.85 13 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 52.4% 11/21
мафія 48.5% 16/33
мирний 43.2% 51/118
шериф 36.8% 7/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 118 61.8%
мафія 33 17.3%
дон 21 11.0%
шериф 19 9.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Tusa SF #1
3 1× третє місце Incognito Spring Mini Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 87 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 Tusa SF #1
У середньому топ-57.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 10 з 22
2023 2 0 3 з 10
2022 1 0 1 з 11
2019 2 0 21 з 31
2018 3 0 6 з 20

Останні турніри

10 з 22 топ-45.5%
Birthday Cup 20–21 вересня 2025 · AML · Сакраменто ігор 14 · перемог 9 · бали 11.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ —
11 з 12 топ-91.7%
Bride's Cup 15 березня 2025 · AML · Сакраменто ігор 5 · перемог 1 · бали 2.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
Last Chance West Coast 9 грудня 2023 · AML ігор 7 · перемог 2 · бали 4.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Incognito Spring Mini Cup 9 квітня 2023 · AML · Сан-Хосе ігор 7 · перемог 4 · бали 7.10 · допи +3.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
191 гра
Найкращий місяць
жовтень 2018 — 57.9% (11/19)
Максимум допів за гру
+0.70 · Birthday Cup

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
191 гра · частки рахуються від них
1 14 7.3% 57.1% 8/14
2 19 9.9% 63.2% 12/19
3 18 9.4% 50.0% 9/18
4 20 10.5% 30.0% 6/20
5 20 10.5% 50.0% 10/20
6 24 12.6% 50.0% 12/24
7 17 8.9% 52.9% 9/17
8 20 10.5% 35.0% 7/20
9 21 11.0% 38.1% 8/21
10 18 9.4% 22.2% 4/18
118 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 5.1% 66.7% 4/6
2 12 10.2% 58.3% 7/12
3 11 9.3% 45.5% 5/11
4 12 10.2% 25.0% 3/12
5 11 9.3% 45.5% 5/11
6 21 17.8% 47.6% 10/21
7 11 9.3% 45.5% 5/11
8 13 11.0% 38.5% 5/13
9 11 9.3% 36.4% 4/11
10 10 8.5% 30.0% 3/10
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 3 15.8% 33.3% 1/3
3 3 15.8% 33.3% 1/3
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 4 21.1% 50.0% 2/4
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 2 10.5% 0.0% 0/2
10 1 5.3% 100.0% 1/1
33 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 15.2% 40.0% 2/5
2 2 6.1% 100.0% 2/2
3 3 9.1% 100.0% 3/3
4 6 18.2% 50.0% 3/6
5 4 12.1% 50.0% 2/4
6 1 3.0% 100.0% 1/1
7 3 9.1% 33.3% 1/3
8 2 6.1% 0.0% 0/2
9 3 9.1% 66.7% 2/3
10 4 12.1% 0.0% 0/4
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 2 9.5% 100.0% 2/2
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 1 4.8% 0.0% 0/1
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 3 14.3% 100.0% 3/3
8 3 14.3% 33.3% 1/3
9 5 23.8% 40.0% 2/5
10 3 14.3% 0.0% 0/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.