Luchistaya

251 гра · остання гра 9 тра 2021
Seattle, WA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 травня 2021, Underground Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 251 клубні 166 · турнірні 85
Win-rate 47.4% 119/251
Бали 124.78 з них −1.00 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 17
Середній ЛХ 0.76 17 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 64.7% 11/17
мафія 48.1% 25/52
мирний 46.3% 74/160
дон 40.9% 9/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 160 63.7%
мафія 52 20.7%
дон 22 8.8%
шериф 17 6.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце October GG
3 1× третє місце Minitournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 85 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 23 October GG
У середньому топ-57.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 10 з 10
2020 6 0 2 з 23
2019 5 0 3 з 12
2017 2 0 —

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
GoodGames 2020 Finals 6–7 лютого 2021 · AML · Сієтл ігор 12 · перемог 3 · бали 3.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
2 з 23 топ-8.7%
October GG 17–18 жовтня 2020 · AML · Сієтл ігор 7 · перемог 6 · бали 6.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
15 з 24 топ-62.5%
September GoodGames 12 вересня 2020 · AML · Сієтл ігор 5 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
10 з 12 топ-83.3%
GoodGames Mini Tournament 3 липня 2020 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
192 гри
Найкращий місяць
липень 2019 — 55.6% (10/18)
Максимум допів за гру
+0.25 · October GG
Найбільший штраф
−0.50 · №4926

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
251 гра · частки рахуються від них
1 26 10.4% 38.5% 10/26
2 27 10.8% 44.4% 12/27
3 20 8.0% 55.0% 11/20
4 32 12.7% 59.4% 19/32
5 29 11.6% 37.9% 11/29
6 25 10.0% 48.0% 12/25
7 18 7.2% 22.2% 4/18
8 25 10.0% 52.0% 13/25
9 20 8.0% 65.0% 13/20
10 29 11.6% 48.3% 14/29
160 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 17 10.6% 41.2% 7/17
2 18 11.2% 44.4% 8/18
3 13 8.1% 46.2% 6/13
4 18 11.2% 61.1% 11/18
5 22 13.8% 36.4% 8/22
6 19 11.9% 47.4% 9/19
7 6 3.8% 16.7% 1/6
8 16 10.0% 43.8% 7/16
9 12 7.5% 66.7% 8/12
10 19 11.9% 47.4% 9/19
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 11.8% 50.0% 1/2
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 2 11.8% 100.0% 2/2
4 3 17.6% 66.7% 2/3
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 2 11.8% 100.0% 2/2
9 2 11.8% 100.0% 2/2
10 2 11.8% 50.0% 1/2
52 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 7.7% 25.0% 1/4
2 5 9.6% 40.0% 2/5
3 5 9.6% 60.0% 3/5
4 9 17.3% 55.6% 5/9
5 6 11.5% 50.0% 3/6
6 4 7.7% 50.0% 2/4
7 8 15.4% 37.5% 3/8
8 4 7.7% 50.0% 2/4
9 3 5.8% 66.7% 2/3
10 4 7.7% 50.0% 2/4
22 гри за дон · частки рахуються від них
1 3 13.6% 33.3% 1/3
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 3 13.6% 0.0% 0/3
8 3 13.6% 66.7% 2/3
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 4 18.2% 50.0% 2/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.