SpetznazVlad

116 ігор · остання гра 18 жов 2025
2 турніри ·1× переможець
Burnaby, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 жовтня 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 116 клубні 103 · турнірні 13
Win-rate 45.7% 53/116
Бали 57.99 з них −0.15 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 0.80 10 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 61.5% 8/13
мафія 58.3% 14/24
шериф 50.0% 8/16
мирний 36.5% 23/63

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 63 54.3%
мафія 24 20.7%
шериф 16 13.8%
дон 13 11.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Online English Mafia Tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 16 Online English Mafia Tournament
У середньому топ-53.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 1 з 16
2019 1 0 20 з 20

Останні турніри

1 з 16 перемога
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 6 · бали 7.15 · допи +0.05 · штраф — · ПУ —
20 з 20 топ-100.0%
Inaugural Seaside Fruitcake 23 листопада 2019 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 0 · бали −0.23 · допи +−0.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
73 гри
Найкращий місяць
травень 2020 — 45.0% (9/20)
Максимум допів за гру
+0.35 · №5240
Найбільший штраф
−0.40 · №5217

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
116 ігор · частки рахуються від них
1 6 5.2% 33.3% 2/6
2 13 11.2% 46.2% 6/13
3 10 8.6% 30.0% 3/10
4 6 5.2% 50.0% 3/6
5 13 11.2% 53.8% 7/13
6 14 12.1% 50.0% 7/14
7 16 13.8% 25.0% 4/16
8 11 9.5% 54.5% 6/11
9 14 12.1% 57.1% 8/14
10 13 11.2% 53.8% 7/13
63 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 7.9% 20.0% 1/5
2 6 9.5% 33.3% 2/6
3 5 7.9% 40.0% 2/5
4 5 7.9% 40.0% 2/5
5 4 6.3% 50.0% 2/4
6 9 14.3% 44.4% 4/9
7 10 15.9% 20.0% 2/10
8 4 6.3% 50.0% 2/4
9 6 9.5% 33.3% 2/6
10 9 14.3% 44.4% 4/9
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 4 25.0% 25.0% 1/4
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 2 12.5% 0.0% 0/2
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 12.5% 100.0% 2/2
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.2% 100.0% 1/1
2 4 16.7% 75.0% 3/4
3 2 8.3% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 2 8.3% 50.0% 1/2
7 2 8.3% 0.0% 0/2
8 4 16.7% 50.0% 2/4
9 5 20.8% 100.0% 5/5
10 1 4.2% 0.0% 0/1
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 2 15.4% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 3 23.1% 33.3% 1/3
10 1 7.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.