Sova

37 ігор ·клубні ігри · остання гра 5 лип 2019
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 липня 2019, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 37
Win-rate 37.8% 14/37
Бали 15.73 з них 0.25 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 47.8% 11/23
шериф 33.3% 1/3
дон 20.0% 1/5
мафія 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 62.2%
мафія 6 16.2%
дон 5 13.5%
шериф 3 8.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
37 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · №3014

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 5 13.5% 20.0% 1/5
2 5 13.5% 20.0% 1/5
3 3 8.1% 66.7% 2/3
4 3 8.1% 33.3% 1/3
5 5 13.5% 60.0% 3/5
6 4 10.8% 25.0% 1/4
7 3 8.1% 33.3% 1/3
8 2 5.4% 0.0% 0/2
9 4 10.8% 50.0% 2/4
10 3 8.1% 66.7% 2/3
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.7% 50.0% 1/2
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 3 13.0% 66.7% 2/3
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 3 13.0% 66.7% 2/3
6 2 8.7% 0.0% 0/2
7 1 4.3% 100.0% 1/1
8 2 8.7% 0.0% 0/2
9 4 17.4% 50.0% 2/4
10 2 8.7% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 0.0% 0/2
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 2 40.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.