Zheglova

210 ігор · остання гра 19 лип 2019
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 липня 2019, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 210 клубні 202 · турнірні 8
Win-rate 48.6% 102/210
Бали 111.78 з них 0.05 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 22
Середній ЛХ 0.23 22 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 12/16
дон 66.7% 14/21
мафія 52.1% 25/48
мирний 40.8% 51/125

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 125 59.5%
мафія 48 22.9%
дон 21 10.0%
шериф 16 7.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2016 1 0 —
2015 1 0 —

Останні турніри

—
Sunshine Coast 8–9 жовтня 2016 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
—
5 лет клубу и открытый чемпионат Ванкувера 28 листопада 2015 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
94 гри
Найкращий місяць
грудень 2010 — 58.8% (10/17)
Максимум допів за гру
+0.25 · №1180
Найбільший штраф
−0.50 · №1172

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
210 ігор · частки рахуються від них
1 19 9.0% 57.9% 11/19
2 20 9.5% 30.0% 6/20
3 22 10.5% 31.8% 7/22
4 19 9.0% 47.4% 9/19
5 22 10.5% 36.4% 8/22
6 16 7.6% 68.8% 11/16
7 26 12.4% 38.5% 10/26
8 18 8.6% 61.1% 11/18
9 24 11.4% 58.3% 14/24
10 24 11.4% 62.5% 15/24
125 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 8.0% 60.0% 6/10
2 16 12.8% 18.8% 3/16
3 11 8.8% 27.3% 3/11
4 12 9.6% 41.7% 5/12
5 15 12.0% 33.3% 5/15
6 11 8.8% 72.7% 8/11
7 14 11.2% 28.6% 4/14
8 13 10.4% 53.8% 7/13
9 13 10.4% 38.5% 5/13
10 10 8.0% 50.0% 5/10
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 25.0% 50.0% 2/4
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 4 25.0% 100.0% 4/4
10 2 12.5% 50.0% 1/2
48 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 8.3% 25.0% 1/4
2 2 4.2% 50.0% 1/2
3 7 14.6% 28.6% 2/7
4 4 8.3% 75.0% 3/4
5 6 12.5% 33.3% 2/6
6 2 4.2% 50.0% 1/2
7 6 12.5% 50.0% 3/6
8 3 6.2% 66.7% 2/3
9 5 10.4% 60.0% 3/5
10 9 18.8% 77.8% 7/9
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 4 19.0% 75.0% 3/4
2 2 9.5% 100.0% 2/2
3 2 9.5% 50.0% 1/2
4 2 9.5% 0.0% 0/2
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 3 14.3% 66.7% 2/3
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 9.5% 100.0% 2/2
10 3 14.3% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.