Red Velvet

154 гри · остання гра 2 сер 2019
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 серпня 2019, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 154 клубні 144 · турнірні 10
Win-rate 41.6% 64/154
Бали 69.92 з них −0.35 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 0.70 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 7/14
мафія 47.1% 16/34
мирний 40.9% 38/93
шериф 23.1% 3/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 93 60.4%
мафія 34 22.1%
дон 14 9.1%
шериф 13 8.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 30 з 35 Alcatraz Cup
У середньому топ-85.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 1 0 30 з 35

Останні турніри

30 з 35 топ-85.7%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 10 · перемог 2 · бали 2.37 · допи +−0.30 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
154 гри
Найкращий місяць
вересень 2018 — 47.1% (8/17)
Максимум допів за гру
+0.30 · №3020

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
154 гри · частки рахуються від них
1 17 11.0% 35.3% 6/17
2 15 9.7% 53.3% 8/15
3 19 12.3% 31.6% 6/19
4 15 9.7% 53.3% 8/15
5 21 13.6% 42.9% 9/21
6 15 9.7% 40.0% 6/15
7 15 9.7% 53.3% 8/15
8 12 7.8% 25.0% 3/12
9 13 8.4% 38.5% 5/13
10 12 7.8% 41.7% 5/12
93 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 10.8% 50.0% 5/10
2 7 7.5% 57.1% 4/7
3 10 10.8% 30.0% 3/10
4 10 10.8% 60.0% 6/10
5 12 12.9% 41.7% 5/12
6 10 10.8% 30.0% 3/10
7 10 10.8% 40.0% 4/10
8 5 5.4% 0.0% 0/5
9 10 10.8% 40.0% 4/10
10 9 9.7% 44.4% 4/9
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 2 15.4% 0.0% 0/2
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 3 23.1% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 0.0% 0/1
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 11.8% 25.0% 1/4
2 3 8.8% 33.3% 1/3
3 5 14.7% 40.0% 2/5
4 1 2.9% 0.0% 0/1
5 4 11.8% 50.0% 2/4
6 4 11.8% 75.0% 3/4
7 4 11.8% 75.0% 3/4
8 6 17.6% 50.0% 3/6
9 1 2.9% 0.0% 0/1
10 2 5.9% 50.0% 1/2
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 14.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.