Mrs Bond

100 ігор · остання гра 29 лют 2020
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 лютого 2020, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 100 клубні 90 · турнірні 10
Win-rate 46.0% 46/100
Бали 48.25 з них −1.25 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 52.9% 9/17
дон 50.0% 4/8
мирний 46.9% 23/49
мафія 38.5% 10/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 49 49.0%
мафія 26 26.0%
шериф 17 17.0%
дон 8 8.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 24 Columbia Cup
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 12 з 24

Останні турніри

12 з 24 топ-50.0%
Columbia Cup 7–8 вересня 2019 · AML · Ванкувер ігор 10 · перемог 5 · бали 5.29 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
100 ігор
Найкращий місяць
вересень 2019 — 42.1% (8/19)
Максимум допів за гру
+0.25 · Columbia Cup

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
100 ігор · частки рахуються від них
1 9 9.0% 44.4% 4/9
2 12 12.0% 41.7% 5/12
3 13 13.0% 61.5% 8/13
4 5 5.0% 40.0% 2/5
5 11 11.0% 36.4% 4/11
6 8 8.0% 50.0% 4/8
7 13 13.0% 46.2% 6/13
8 14 14.0% 50.0% 7/14
9 9 9.0% 33.3% 3/9
10 6 6.0% 50.0% 3/6
49 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 8.2% 50.0% 2/4
2 8 16.3% 37.5% 3/8
3 10 20.4% 60.0% 6/10
4 1 2.0% 100.0% 1/1
5 4 8.2% 25.0% 1/4
6 5 10.2% 60.0% 3/5
7 6 12.2% 33.3% 2/6
8 4 8.2% 50.0% 2/4
9 4 8.2% 25.0% 1/4
10 3 6.1% 66.7% 2/3
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 11.8% 0.0% 0/2
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 3 17.6% 66.7% 2/3
4 2 11.8% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 3 17.6% 66.7% 2/3
8 3 17.6% 100.0% 3/3
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 1 5.9% 0.0% 0/1
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.8% 100.0% 1/1
2 3 11.5% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 7.7% 50.0% 1/2
5 6 23.1% 33.3% 2/6
6 1 3.8% 0.0% 0/1
7 3 11.5% 66.7% 2/3
8 7 26.9% 28.6% 2/7
9 1 3.8% 0.0% 0/1
10 2 7.7% 50.0% 1/2
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 37.5% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.