Shukrat

162 гри ·клубні ігри · остання гра 8 лис 2019
Burnaby, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 листопада 2019, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 162
Win-rate 52.5% 85/162
Бали 89.89 з них −0.10 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 0.00 12 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 56.3% 9/16
мирний 53.8% 49/91
дон 52.6% 10/19
мафія 47.2% 17/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 91 56.2%
мафія 36 22.2%
дон 19 11.7%
шериф 16 9.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
120 ігор
Найбільший штраф
−0.50 · №886

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
162 гри · частки рахуються від них
1 20 12.3% 50.0% 10/20
2 20 12.3% 60.0% 12/20
3 24 14.8% 58.3% 14/24
4 14 8.6% 42.9% 6/14
5 16 9.9% 50.0% 8/16
6 11 6.8% 45.5% 5/11
7 10 6.2% 90.0% 9/10
8 22 13.6% 40.9% 9/22
9 11 6.8% 54.5% 6/11
10 14 8.6% 42.9% 6/14
91 гра за мирний · частки рахуються від них
1 11 12.1% 45.5% 5/11
2 13 14.3% 53.8% 7/13
3 16 17.6% 56.3% 9/16
4 8 8.8% 50.0% 4/8
5 8 8.8% 62.5% 5/8
6 8 8.8% 50.0% 4/8
7 7 7.7% 85.7% 6/7
8 9 9.9% 33.3% 3/9
9 5 5.5% 60.0% 3/5
10 6 6.6% 50.0% 3/6
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 3 18.8% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 18.8% 33.3% 1/3
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 2 12.5% 100.0% 2/2
36 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 19.4% 42.9% 3/7
2 3 8.3% 66.7% 2/3
3 4 11.1% 75.0% 3/4
4 2 5.6% 50.0% 1/2
5 6 16.7% 33.3% 2/6
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 5.6% 100.0% 2/2
8 6 16.7% 50.0% 3/6
9 2 5.6% 0.0% 0/2
10 4 11.1% 25.0% 1/4
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 3 15.8% 33.3% 1/3
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 1 5.3% 100.0% 1/1
8 4 21.1% 50.0% 2/4
9 2 10.5% 100.0% 2/2
10 2 10.5% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.