Maha88

37 ігор ·клубні ігри · остання гра 29 лис 2019
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 листопада 2019, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 37
Win-rate 45.9% 17/37
Бали 16.50 штраф віднято
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
шериф 80.0% 4/5
мирний 56.3% 9/16
мафія 20.0% 3/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 43.2%
мафія 15 40.5%
шериф 5 13.5%
дон 1 2.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Найбільший штраф
−0.50 · №1068

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.7% 0.0% 0/1
2 5 13.5% 60.0% 3/5
3 4 10.8% 75.0% 3/4
4 9 24.3% 44.4% 4/9
5 4 10.8% 50.0% 2/4
6 1 2.7% 0.0% 0/1
7 3 8.1% 33.3% 1/3
8 4 10.8% 0.0% 0/4
9 3 8.1% 66.7% 2/3
10 3 8.1% 66.7% 2/3
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 3 18.8% 100.0% 3/3
3 2 12.5% 100.0% 2/2
4 4 25.0% 25.0% 1/4
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 2 12.5% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 13.3% 0.0% 0/2
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 4 26.7% 50.0% 2/4
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 4 26.7% 0.0% 0/4
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 1 6.7% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.