Sniper

214 ігор · остання гра 18 січ 2022
15 турнірів ·1× переможець
Redmond, WA, USA · домашній клуб — Underground Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 січня 2022, Underground Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 214 клубні 107 · турнірні 107
Win-rate 53.3% 114/214
Бали 126.07 з них 2.85 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 22
Середній ЛХ 0.73 22 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 14/21
мафія 57.6% 19/33
мирний 51.7% 77/149
дон 36.4% 4/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 149 69.6%
мафія 33 15.4%
шериф 21 9.8%
дон 11 5.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець January GGs
3 1× третє місце GoodGames 2020 Finals

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 107 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 January GGs
У середньому топ-38.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 1 з 12
2020 7 0 7 з 28
2019 4 0 4 з 30
2018 1 0 4 з 12
2017 1 0 —

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
GoodGames 2020 Finals 6–7 лютого 2021 · AML · Сієтл ігор 12 · перемог 8 · бали 9.73 · допи +1.65 · штраф — · ПУ 1
1 з 12 перемога
January GGs 2 січня 2021 · AML · Сієтл ігор 6 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
7 з 28 топ-25.0%
CA Capital Cup 2020 30 жовтня – 1 листопада 2020 · AML ігор 13 · перемог 9 · бали 9.60 · допи — · штраф — · ПУ —
8 з 23 топ-34.8%
October GG 17–18 жовтня 2020 · AML · Сієтл ігор 5 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
99 ігор
Найкращий місяць
лютий 2019 — 60.0% (15/25)
Максимум допів за гру
+0.40 · October GG
Найбільший штраф
−0.50 · №4680

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
214 ігор · частки рахуються від них
1 18 8.4% 44.4% 8/18
2 28 13.1% 42.9% 12/28
3 19 8.9% 36.8% 7/19
4 17 7.9% 52.9% 9/17
5 22 10.3% 72.7% 16/22
6 24 11.2% 62.5% 15/24
7 26 12.1% 57.7% 15/26
8 21 9.8% 52.4% 11/21
9 22 10.3% 54.5% 12/22
10 17 7.9% 52.9% 9/17
149 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 14 9.4% 42.9% 6/14
2 20 13.4% 35.0% 7/20
3 16 10.7% 31.3% 5/16
4 11 7.4% 45.5% 5/11
5 14 9.4% 71.4% 10/14
6 19 12.8% 68.4% 13/19
7 20 13.4% 60.0% 12/20
8 14 9.4% 42.9% 6/14
9 12 8.1% 58.3% 7/12
10 9 6.0% 66.7% 6/9
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 2 9.5% 50.0% 1/2
2 5 23.8% 80.0% 4/5
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 14.3% 66.7% 2/3
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 4 19.0% 75.0% 3/4
10 3 14.3% 33.3% 1/3
33 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.0% 0.0% 0/1
2 1 3.0% 0.0% 0/1
3 3 9.1% 66.7% 2/3
4 4 12.1% 75.0% 3/4
5 6 18.2% 66.7% 4/6
6 4 12.1% 50.0% 2/4
7 3 9.1% 33.3% 1/3
8 4 12.1% 75.0% 3/4
9 4 12.1% 50.0% 2/4
10 3 9.1% 66.7% 2/3
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 18.2% 0.0% 0/2
10 2 18.2% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.