Aman

304 гри · остання гра 9 тра 2021
13 турнірів ·1× переможець
Redmond, WA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 травня 2021, Underground Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 304 клубні 205 · турнірні 99
Win-rate 62.5% 190/304
Бали 209.88 з них 12.03 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 29
Середній ЛХ 1.03 29 ПУ
Штрафи 1.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.1% 44/61
дон 61.9% 13/21
мирний 60.0% 111/185
шериф 59.5% 22/37

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 185 60.9%
мафія 61 20.1%
шериф 37 12.2%
дон 21 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Police Academy
2 1× друге місце November GGs
3 1× третє місце GoodGames Birthday Tournament 2021

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 99 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 Police Academy
У середньому топ-43.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 3 0 3 з 25
2020 5 0 2 з 14
2019 5 0 1 з 12

Останні турніри

3 з 25 топ-12.0%
GoodGames Birthday Tournament 2021 20–21 лютого 2021 · AML ігор 14 · перемог 9 · бали 10.82 · допи +1.75 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
GoodGames 2020 Finals 6–7 лютого 2021 · AML · Сієтл ігор 12 · перемог 7 · бали 9.16 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 2
8 з 12 топ-66.7%
January GGs 2 січня 2021 · AML · Сієтл ігор 6 · перемог 3 · бали 3.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
2 з 14 топ-14.3%
November GGs 7–8 листопада 2020 · AML · Сієтл ігор 7 · перемог 4 · бали 6.08 · допи +1.38 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
13 ігор
Без штрафу поспіль
111 ігор
Найкращий місяць
грудень 2019 — 87.5% (14/16)
Максимум допів за гру
+0.50 · Police Academy
Найбільший штраф
−0.60 · AML Launch
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
304 гри · частки рахуються від них
1 35 11.5% 68.6% 24/35
2 24 7.9% 50.0% 12/24
3 31 10.2% 61.3% 19/31
4 35 11.5% 74.3% 26/35
5 27 8.9% 55.6% 15/27
6 24 7.9% 54.2% 13/24
7 27 8.9% 70.4% 19/27
8 28 9.2% 57.1% 16/28
9 29 9.5% 72.4% 21/29
10 44 14.5% 56.8% 25/44
185 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 23 12.4% 65.2% 15/23
2 13 7.0% 38.5% 5/13
3 16 8.6% 68.8% 11/16
4 20 10.8% 75.0% 15/20
5 17 9.2% 58.8% 10/17
6 13 7.0% 61.5% 8/13
7 17 9.2% 70.6% 12/17
8 21 11.4% 57.1% 12/21
9 19 10.3% 63.2% 12/19
10 26 14.1% 42.3% 11/26
37 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 8.1% 66.7% 2/3
2 3 8.1% 0.0% 0/3
3 5 13.5% 60.0% 3/5
4 5 13.5% 80.0% 4/5
5 4 10.8% 50.0% 2/4
6 3 8.1% 66.7% 2/3
7 3 8.1% 33.3% 1/3
8 1 2.7% 100.0% 1/1
9 5 13.5% 80.0% 4/5
10 5 13.5% 60.0% 3/5
61 гра за мафія · частки рахуються від них
1 6 9.8% 66.7% 4/6
2 7 11.5% 85.7% 6/7
3 7 11.5% 57.1% 4/7
4 9 14.8% 66.7% 6/9
5 3 4.9% 66.7% 2/3
6 7 11.5% 42.9% 3/7
7 7 11.5% 85.7% 6/7
8 3 4.9% 66.7% 2/3
9 3 4.9% 100.0% 3/3
10 9 14.8% 88.9% 8/9
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 3 14.3% 100.0% 3/3
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 3 14.3% 33.3% 1/3
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 3 14.3% 33.3% 1/3
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 14.3% 33.3% 1/3
9 2 9.5% 100.0% 2/2
10 4 19.0% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.