xteam

113 ігор ·клубні ігри · остання гра 12 чер 2020
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 червня 2020, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 113
Win-rate 49.6% 56/113
Бали 60.59 з них 0.05 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 65.5% 19/29
мирний 49.2% 30/61
шериф 40.0% 4/10
дон 23.1% 3/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 61 54.0%
мафія 29 25.7%
дон 13 11.5%
шериф 10 8.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
94 гри
Найкращий місяць
червень 2019 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · №4154
Найбільший штраф
−0.20 · №4675
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
113 ігор · частки рахуються від них
1 21 18.6% 57.1% 12/21
2 17 15.0% 35.3% 6/17
3 17 15.0% 47.1% 8/17
4 3 2.7% 66.7% 2/3
5 6 5.3% 83.3% 5/6
6 9 8.0% 44.4% 4/9
7 11 9.7% 36.4% 4/11
8 6 5.3% 66.7% 4/6
9 6 5.3% 0.0% 0/6
10 17 15.0% 64.7% 11/17
61 гра за мирний · частки рахуються від них
1 11 18.0% 45.5% 5/11
2 7 11.5% 28.6% 2/7
3 10 16.4% 40.0% 4/10
4 1 1.6% 100.0% 1/1
5 3 4.9% 100.0% 3/3
6 5 8.2% 60.0% 3/5
7 6 9.8% 66.7% 4/6
8 4 6.6% 75.0% 3/4
9 4 6.6% 0.0% 0/4
10 10 16.4% 50.0% 5/10
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 30.0% 33.3% 1/3
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1
29 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 24.1% 85.7% 6/7
2 5 17.2% 60.0% 3/5
3 2 6.9% 100.0% 2/2
4 1 3.4% 0.0% 0/1
5 1 3.4% 100.0% 1/1
6 2 6.9% 50.0% 1/2
7 4 13.8% 0.0% 0/4
8 1 3.4% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 6 20.7% 100.0% 6/6
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 23.1% 0.0% 0/3
3 5 38.5% 40.0% 2/5
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 2 15.4% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.