Everynight

60 ігор · остання гра 11 чер 2021
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 червня 2021, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 60 клубні 53 · турнірні 7
Win-rate 55.0% 33/60
Бали 35.41 з них 0.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.50 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 62.5% 5/8
мирний 57.1% 20/35
мафія 53.8% 7/13
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 58.3%
мафія 13 21.7%
шериф 8 13.3%
дон 4 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 12 Неспящие в Ванкувере
У середньому топ-66.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 8 з 12

Останні турніри

8 з 12 топ-66.7%
Неспящие в Ванкувере 13 червня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
40 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №5318

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
60 ігор · частки рахуються від них
1 2 3.3% 50.0% 1/2
2 4 6.7% 50.0% 2/4
3 6 10.0% 83.3% 5/6
4 5 8.3% 80.0% 4/5
5 9 15.0% 66.7% 6/9
6 10 16.7% 40.0% 4/10
7 6 10.0% 16.7% 1/6
8 3 5.0% 66.7% 2/3
9 6 10.0% 50.0% 3/6
10 9 15.0% 55.6% 5/9
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 8.6% 66.7% 2/3
3 4 11.4% 75.0% 3/4
4 2 5.7% 100.0% 2/2
5 5 14.3% 60.0% 3/5
6 6 17.1% 50.0% 3/6
7 4 11.4% 25.0% 1/4
8 2 5.7% 50.0% 1/2
9 4 11.4% 50.0% 2/4
10 5 14.3% 60.0% 3/5
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 3 37.5% 66.7% 2/3
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 50.0% 1/2
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 3 23.1% 33.3% 1/3
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 2 15.4% 50.0% 1/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.