Япончик

33 гри за 2026 рік · 128 загалом · остання гра 12 жов 2026
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (3/9) — 9 ігор · мало
Доп/гру 0.11 за 9 ігор — 9 ігор · мало
Мирний 33.3% (2/6) — 6 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Дон 0.0% (0/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 33
Win-rate 51.5% 17/33
Бали 23.00 з них 6.00 допами Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 75.0% 3/4
дон 57.1% 4/7
мирний 42.9% 9/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 63.6%
дон 7 21.2%
мафія 4 12.1%
шериф 1 3.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 20 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Зимний мини-кубок Big 10 2023
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 5 з 10
2023 1 0 4 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Монреальтерс 9 листопада 2025 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 4 · бали 5.79 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 2
4 з 10 топ-40.0%
Зимний мини-кубок Big 10 2023 19 лютого 2023 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 7 · бали 11.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
33 гри
Максимум допів за гру
+0.70 · №27012

Активність

8 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 2 6.1% 50.0% 1/2
2 5 15.2% 80.0% 4/5
3 4 12.1% 50.0% 2/4
4 3 9.1% 66.7% 2/3
5 6 18.2% 50.0% 3/6
6 2 6.1% 50.0% 1/2
7 2 6.1% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 6.1% 0.0% 0/2
10 7 21.2% 42.9% 3/7
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.5% 50.0% 1/2
2 4 19.0% 75.0% 3/4
3 2 9.5% 0.0% 0/2
4 1 4.8% 0.0% 0/1
5 3 14.3% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 9.5% 0.0% 0/2
10 5 23.8% 60.0% 3/5
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 100.0% 2/2
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.