Lesha

43 гри ·клубні ігри · остання гра 14 кві 2023
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 квітня 2023, Pooh and Napster.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 43
Win-rate 46.5% 20/43
Бали 23.63 з них 3.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.00 7 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.6% 7/11
шериф 60.0% 3/5
мирний 39.1% 9/23
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 53.5%
мафія 11 25.6%
шериф 5 11.6%
дон 4 9.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
35 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №9264
Найбільший штраф
−0.50 · №8510

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 6 14.0% 16.7% 1/6
2 4 9.3% 75.0% 3/4
3 2 4.7% 50.0% 1/2
4 3 7.0% 33.3% 1/3
5 6 14.0% 16.7% 1/6
6 5 11.6% 60.0% 3/5
7 4 9.3% 25.0% 1/4
8 3 7.0% 100.0% 3/3
9 4 9.3% 75.0% 3/4
10 6 14.0% 50.0% 3/6
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 17.4% 0.0% 0/4
2 1 4.3% 100.0% 1/1
3 1 4.3% 100.0% 1/1
4 3 13.0% 33.3% 1/3
5 3 13.0% 33.3% 1/3
6 3 13.0% 66.7% 2/3
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 2 8.7% 0.0% 0/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 40.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 0.0% 0/2
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 2 18.2% 100.0% 2/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.