DirectorZooparka

65 ігор · остання гра 17 вер 2021
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 вересня 2021, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 65 клубні 58 · турнірні 7
Win-rate 49.2% 32/65
Бали 33.95 з них −0.45 допами · штраф віднято Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.67 3 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 51.2% 21/41
шериф 50.0% 2/4
мафія 45.5% 5/11
дон 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 63.1%
мафія 11 16.9%
дон 9 13.8%
шериф 4 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 12 Неспящие в Ванкувере
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 6 з 12

Останні турніри

6 з 12 топ-50.0%
Неспящие в Ванкувере 13 червня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 4 · бали 4.50 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
38 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · №6346
Найбільший штраф
−0.20 · №5316

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
65 ігор · частки рахуються від них
1 4 6.2% 25.0% 1/4
2 7 10.8% 42.9% 3/7
3 7 10.8% 42.9% 3/7
4 7 10.8% 42.9% 3/7
5 6 9.2% 66.7% 4/6
6 9 13.8% 44.4% 4/9
7 5 7.7% 100.0% 5/5
8 6 9.2% 50.0% 3/6
9 10 15.4% 50.0% 5/10
10 4 6.2% 25.0% 1/4
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.9% 50.0% 1/2
2 6 14.6% 50.0% 3/6
3 5 12.2% 60.0% 3/5
4 4 9.8% 50.0% 2/4
5 5 12.2% 60.0% 3/5
6 5 12.2% 40.0% 2/5
7 4 9.8% 100.0% 4/4
8 5 12.2% 60.0% 3/5
9 3 7.3% 0.0% 0/3
10 2 4.9% 0.0% 0/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 36.4% 50.0% 2/4
10 2 18.2% 50.0% 1/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 2 22.2% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.