Ron

242 гри · остання гра 4 лис 2023
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 листопада 2023, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 242 клубні 201 · турнірні 41
Win-rate 51.2% 124/242
Бали 137.06 з них 2.06 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 26
Середній ЛХ 0.92 26 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 68.0% 17/25
мафія 67.5% 27/40
мирний 45.5% 70/154
шериф 43.5% 10/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 154 63.6%
мафія 40 16.5%
дон 25 10.3%
шериф 23 9.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Columbia Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 41 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 24 Columbia Cup
У середньому топ-32.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 8 з 15
2020 1 0 7 з 16
2019 2 0 3 з 24

Останні турніри

8 з 15 топ-53.3%
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 6 · бали 6.66 · допи +0.36 · штраф — · ПУ 1
7 з 16 топ-43.8%
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 3.71 · допи +0.10 · штраф — · ПУ 1
4 з 20 топ-20.0%
Inaugural Seaside Fruitcake 23 листопада 2019 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 4.81 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 1
3 з 24 топ-12.5%
Columbia Cup 7–8 вересня 2019 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 9 · бали 10.22 · допи +0.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
242 гри
Найкращий місяць
вересень 2019 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.60 · №10332

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
242 гри · частки рахуються від них
1 20 8.3% 45.0% 9/20
2 30 12.4% 70.0% 21/30
3 26 10.7% 50.0% 13/26
4 32 13.2% 46.9% 15/32
5 22 9.1% 59.1% 13/22
6 25 10.3% 52.0% 13/25
7 21 8.7% 23.8% 5/21
8 28 11.6% 35.7% 10/28
9 16 6.6% 68.8% 11/16
10 22 9.1% 63.6% 14/22
154 гри за мирний · частки рахуються від них
1 13 8.4% 38.5% 5/13
2 22 14.3% 68.2% 15/22
3 15 9.7% 33.3% 5/15
4 17 11.0% 47.1% 8/17
5 16 10.4% 50.0% 8/16
6 16 10.4% 43.8% 7/16
7 12 7.8% 25.0% 3/12
8 20 13.0% 35.0% 7/20
9 11 7.1% 54.5% 6/11
10 12 7.8% 50.0% 6/12
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 17.4% 25.0% 1/4
4 3 13.0% 66.7% 2/3
5 2 8.7% 100.0% 2/2
6 3 13.0% 66.7% 2/3
7 4 17.4% 25.0% 1/4
8 3 13.0% 0.0% 0/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 13.0% 66.7% 2/3
40 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 10.0% 50.0% 2/4
2 5 12.5% 80.0% 4/5
3 6 15.0% 100.0% 6/6
4 6 15.0% 50.0% 3/6
5 3 7.5% 66.7% 2/3
6 3 7.5% 66.7% 2/3
7 3 7.5% 0.0% 0/3
8 5 12.5% 60.0% 3/5
9 1 2.5% 100.0% 1/1
10 4 10.0% 100.0% 4/4
25 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 8.0% 100.0% 2/2
2 3 12.0% 66.7% 2/3
3 1 4.0% 100.0% 1/1
4 6 24.0% 33.3% 2/6
5 1 4.0% 100.0% 1/1
6 3 12.0% 66.7% 2/3
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 16.0% 100.0% 4/4
10 3 12.0% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.